Księga gości

Witam w księdze gości. Możesz tutaj skomentować moje dzieła.

Udostępnij znajomym!

10 myśli nt. „Księga gości

 1. W końcu znalazłem czas, aby dokładnie przejrzeć Twoją stronę. Mogę stwierdzić ,że patrząc na Twoje obrazy i wypowiedzi w zamieszczonych filmach masz to coś co nazywa się duszą artysty i życzę, żeby Cię nie opuszczała. Ja zawsze mam możliwość spoglądania na Twoje Grafiki , które otrzymałem.
  Pozdrawiam i życzę dalszej pogody ducha. Pozdrowienia dla całej rodziny.
  Witek – Bytom

 2. Cześć Wojtku!
  Gratuluję pięknych zdjęć i cudownych obrazów. Gdy ogarniesz się po powrocie ze wspaniałej Wenecji, daj znać, bo zamierzam wzbogacić swoją kolekcję o kolejne Twoje dzieło.

 3. Cześć Wojciechu
  Zapraszam na plener do siebie na wieś.Lokalizacja Rawa ( pow. Lubartów ) niedaleko muzeum w Kozłówce- jedyne takie w Polsce a może i w Europie bo 99,9% zbiorów stoi od 200 lat na swoim miejscu tak jak pozostawili to Zamojscy.

 4. Panie Wojciechu, pańskie prace są cudowne, mają swoisty klimat Natury, nieprzeciętne światło. To nasza polska romantyka z przełomu XIX -XX wieku, a z pańskiej duszy to wprost krzyczy. Organizuję plenery w Łańcucie i chciałbym pana zaprosić na swój plener w przyszłości. Pozwolę sobie skontaktować się tel. Pozdrawiam jan majczak

 5. Serdecznie dziękuję Panu Wojciechowi Góreckiemu, za przekazanie dwóch egzemplarzy, swojej autorskiej książki pt. „Malarstwo. Cztery pory roku”, do Biblioteki Publicznej Gminy Zamość Filia w Wysokiem. Dzięki Pana szczodrości, nasza biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór.
  Z wyrazami szacunku
  st. kustosz mgr Teresa Welcz

 6. Panie Wojciechu,
  z nadzieją zaglądam w zakładkę Grafiki/Kraków! Mam już przepiękną akwafortę Mariackiej, gdyby koło niej zawisł Kraków byłabym przeszczęśliwa! Będą akwaforty Krakowa?
  Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *